atik havuz
Havuzlar  |  Jakuziler  |  Saunalar  |  Buhar Odaları  |  Kimyasallar  |  Seramikler  |  Ekipmanlar  |  Tuz ve Ozon Sistemleri  |  Montaj  |  Referanslar  |  İletişim
 
 


Atik Havuz Kıbrıs - Atik Pools Cyprus - Kıbrıs Havuz Firması


 Kıbrıs'ın En Uygun Fiyatlı, En Ekonomik Yüzme Havuzları! Yüksek Alman Kalitesi.
Klasik havuzlara göre, yapım maliyetinde en az %50 ekonomi sağlar. Beton, demir, izolasyon, sıva, şap, seramik gibi inşaat malzemelerinde ve işçiliklerde büyük tasarruf sağlar. Denge deposu ve taşma kanalı gerektirmez. Avrupa'da 40 yıldır en yaygın olarak kullanılan yüzme havuzu teknolojisidir. Son derece hızlı kurulur, kesin sızdırmazlık vardır, %100 hijyeniktir ve pırıl pırıl bir su kalitesi sağlar. İşletme maliyeti düşüktür.
 
Kıbrıs'ın En Temiz ve En Hijyenik Havuzları!
Hijyenik, antibakteriyel, kir tutmayan, kendi kendini temizleyen nano teknoloji liner iç kaplaması sayesinde tertemiz bir su kalitesi sağlar. Havuz içinde, seramik kaplamalarda bulunan derz aralıkları yoktur, %100 hijyeniktir. Kum filtreli arıtma sistemi desteği ile dezenfeksiyonda %100 başarı sağlanır.
 
Kesin Sızdırmazlık. Fabrikasyon İç Yapı. Su Kaçaklarına Son!
Esnek liner iç kaplaması sayesinde, havuz depremden ve çatlaklardan etkilenmez. Liner iç kaplama, havuzun modeline ve ölçüsüne göre Almanya'da fabrikada üretilmiştir ve sızdırmazlık testinden geçmiştir. Fabrikasyon ısıl kaynak sayesinde %100 sızdırmaz bir yapı mevcuttur. Montaj sırasında, havuz içinde el ile kaynak işçiliği gerektirmez. Fabrikasyon iç yapı kesin sızdırmazlık sağlar.
 
Daha Az Kimyasal Kullanımı. Düşük İşletme Maliyeti!
Hijyenik, bakteri üretmeyen, derzsiz iç yapı ve yüksek verimli skimmerli arıtma sayesinde, bakım sırasında tasarruf sağlar. Taşma kanalı ve denge deposu gerektirmez. Beton havuzlara oranla, işletme maliyeti düşüktür.
 
Nano Teknoloji ve Desenli İç Kaplama!
Liner iç kaplama, kir tutmayan - kendi kendini temizleyen, %100 hijyenik ve güneş ışınlarına dayanıklı nano kompozit şeffaf bir doku ile kaplıdır. Desenli ve nano teknoloji iç kaplama, havuz paketlerine dahil olup standart olarak sunulmaktadır. Nano teknolojide 'Marmor' ve 'Mosaic' olarak 2 farklı desen mevcuttur.
 
Kum Filtreli Arıtma ve Aydınlatma Sistemleri!
Havuz paketlerinde kum filtreli arıtma sistemi ve 300W aydınlatma sistemi standart olarak kullanılmaktadır. Filtre çapı, pompa gücü ve lamba sayısı, havuzların ölçüsüne göre değişkenlik gösterir. Her havuz paketinin, belli kapasitede bir arıtması ve belli sayıda lambası mevcuttur.
 
15 m2 Ev Havuzundan 300 m2 Tesis Havuzuna Kadar Değişik Ölçüler!
15 m2 özel ev havuzlarından, 300 m2'lik tesis havuzlarına kadar, hazır havuz paketleri mevcuttur.
 
İsteğe Bağlı 1.50m, 1.20m ve 0.60m Derinlik!
Havuzlarda panel derinliği 1.50m, 1.20m ve 0.60m olup, su derinlikleri sırası ile 1.40m, 1.10m ve 0.50m 'dir. Panel derinliği 1.50m olan havuzlar, gömülü veya yarı gömülü olarak kullanılmaktadır. Panel derinliği 1.20m ve 0.60m olan havuzlar ise gömülü, yarı gömülü veya zemin üstü olarak kullanılabilmektedir.
 
Kıbrıs'ın Her Yerinde 3 Günde Montaj!
Havuzların nakliyesi dahil montajı 3 gün sürmektedir. Montajla birlikte su dolumları yapıldığından, havuzlar 3 günde su dolu çalışır halde teslim edilmektedir.
 
Amerika'dan İthal Full Donanımlı Jakuziler ve Masaj Havuzları!
Hazır masaj havuzlarımız full donanımlı olup, elektrikli ısıtma, ozon arıtma sistemi, blower sistemi, değişken masaj sistemi, led aydınlatması ve şelalesi ile birlikte gelir. Jakuzilerimiz sınırsız masaj keyfi ve rahatlık sunar.
 
 İstenilen Ölçüde Full Donanımlı Fin Sauna Kabinleri!
Yerinize göre imalatı yapılmakta olan sauna kabinlerimiz, her ölçüye uygun olarak imal edilir, sobası ve aksesuarları ile sınırsız fin sauna deneyimi sunar.
 
Finlandiya'dan İthal Buhar Odası Ekipmanları!
Her ölçüde buhar odası için, buhar jeneratörü ve buna bağlı ekipmanları ile sınırsız buhar odası deneyimi sunar.
 
Türkiye Sağlık Bakanlığı Onaylı Yüzme Havuzu Kimyasalları!
Kıbrıs'ta gelişi güzel ve seyreltilmiş kimyasal satışına son. Artık bütçeniz rahat edecek. Türkiye sağlık bakanlığı onaylı, ambalajı açılmamış orjinal kabında her türlü yüzme havuzu kimyasalı artık Kıbrıs'ta satışta.
 
Kimyasal Kullanımını Ortadan Kaldıran, Profesyonel Ozon ve Tuzlu Su Sistemleri!
Yüzme havuzu dezenfeksiyonunda klor kullanımını en az %70 azaltan ozon sistemleridir. Çamaşırhane grubu ürün gamı, her türlü çamaşırhanede sudan, elektrikten, zamandan ve temizlik malzemesinden tasarruf sağlar. Tuz klorinatörleri ise, elektroliz yöntemi ile havuz suyuna eklenen tuzdan kendi klorunu kendisi üretir, böylece havuz doğal klor ile dezenfekte edilmiş olur. Havuza dışarıdan klor atılmasına gerek kalmaz.
   
  Havuz, Hazır havuz, Prefabrik havuz, Yüzme havuzu, Panel havuz, Çelik havuz, Liner Havuz, Çelik panel havuz, Portatif havuz, Plastik havuz, Şişme havuz, Demonte havuz, Branda havuz, Pvc havuz, Polyester havuz, Zemin üstü havuz, Toprak üstü havuz, Havuz yapan firma, Kıbrıs havuz firmaları, Kıbrıs'ta havuz yapan firma, Kıbrıs havuz fiyatları, Kıbrıs'ta havuz fiyatları, Hazır havuz fiyatları, Yüzme havuzu fiyatları, Prefabrik havuz fiyatları, Ucuz havuz, Ekonomik havuz, Kıbrıs'ta havuz yapan firmalar, Kıbrıs havuz yapım fiyatları, Kıbrıs yüzme havuzu, Girne havuz firmaları, Magosa havuz firmaları, Lefkoşa havuz firmaları, Güzelyurt havuz firmaları. Çocuk havuzu, Kıbrıs çocuk havuzu, Jakuzi, Masaj havuzu, Portatif masaj havuzu, Portatif jakuzi, Bahçe jakuzisi, Rehabilitasyon havuzu, Hidromasaj havuzu, Sauna, Sauna odası, Sauna kabini, Sauna sobası, Kıbrıs sauna odası, Hazır sauna, Buhar odası, Buhar kabini, Kıbrıs buhar odası, Buhar jeneratörü, Kıbrıs havuz kimyasalları,Kıbrıs toz klor, Kıbrıs sıvı klor, Kıbrıs ozon arıtma sistemleri. Kıbrıs havuz seramiği, Havuz seramikleri, Kıbrıs cam mozaik, Havuz cam mozaik, Havuz mozaikleri, Havuz btb, Havuz tutamağı, Kıbrıs ahşap görünümlü seramik, Ahşap görünümlü porselen, Havuz seramiği, Kıbrıs havuz seramiği, Havuz kaplaması, Kıbrıs havuz iç kaplama malzemeleri. Kıbrıs havuz ekipmanları, Havuz filtresi, Havuz pompası, Havuz motoru, Havuz lambası, Havuz arıtma sistemleri, Havuz merdiveni, Havuz paslanmaz merdiveni, Havuz temizlik malzemeleri, Havuz motoru, Havuz pompası, Havuz filtre fiyatları, Havuz pompa fiyatları, Havuz merdiven fiyatları, Kıbrıs havuz filtresi, Kıbrıs havuz pompası, Kıbrıs havuz merdiveni, Kıbrıs havuz lambası, Havuz süpürgesi, Havuz fırçası, Havuz kepçesi, Havuz hortumu. Kıbrıs havuz bakım fiyatları, Kıbrıs havuz servisi, Havuz servisi fiyatları, Havuz bakımı, Havuz temizliği, Havuz temizlik servisi, Havuz temizlemeye gelen firmalar, Havuz süpürmesi, Havuzun süpürülmesi, Kıbrıs'ta Havuz süpüren firmalar, Havuz temizleyen firmalar, Havuz temizlemeye gelen firmalar. Ozon sistemleri, Tuz cihazları, Tuz klorinatörleri, Tuzlu su elektrolizi, Klorizasyon, Klorinasyon, Klorsuz havuz, Tuzlu su klorizasyonu, Tuzlu su klorinasyonu, Tuzlu su cihazı, Sıfır Klor, Klorsuz havuz, Klor içinde yüzmeyin, Doğal klor ile havuz arıtma.
Atik Havuz Ltd.
Süleyman Aknar Sitesi Blok: 2 Daire: 6 Yağış Sokak
Boğaz / Girne / K.K.T.C.
Tel 1: 0533 860 79 05 - Tel 2: 0533 226 15 99
atikhavuz@gmail.com
Zoom Ajans Bilgisayar Hizmetleri Havuz